У Раді зареєстрували законопроект, який змусить чиновників повідомляти про подвійне громадянство

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який зобов’яже чиновників вносити відомості про подвійне громадянство у свою електронну декларацію.

“Разом із колегами Віктором Вовком, Андрієм Лозовим, Ігорем Мосійчуком, Віктором Галасюком, Тетяною Юзьковою та Ігорем Поповим зареєстрували зміни до ЗУ «Про запобігання корупції”, – повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

17621870_1268600669875194_72437365821111043_o

Закон зобов’яже депутатів, суддів та чиновників вносити відомості про подвійне громадянство у свою електронну декларацію.

Як повідомив політик закон встановлює різні види санкцій до чиновників, котрі вказали про подвійне громадянство та до тих хто вирішив його приховати.

“Механізм простий: якщо чиновник не вкаже відомості про подвійне громадянство у декларації, він підпадатиме під кримінальну відповідальність, а якщо вкаже – нестиме відповідальність згідно норм Конституції та законів України”, – повідомив лідер Радикальної партії.

“Зробимо все, щоб ухвалити ці зміни і вичистимо манкуртів з української влади”, – підкреслив Ляшко.

Раніше політик заявив, що законопроект про відповідальність депутатів за подвійне громадянство блокує лідер Батьківщини Юлія Тимошенко.

загрузка...
Загрузка...