У порту під Одесою українські далекобійники блокують російські фури

В Іллічівському морському рибному порту, що під Одесою українські далекобійники блокують російські фури.

Причиною таких заходів став новий виток торгової війни, яку розв’язала РФ. Днями там знову почали затримувати українські вантажні машини, які возять вантажі з Ізраїлю в треті країни, і нещадно штрафувати власників транспортних засобів, – повідомляє Думская.

«Раніше ми з російськими перевізниками були на рівних умовах. Але на початку березня російське міністерство транспорту внесло зміни до наказу про транзитні перевезення. Тепер для нас штрафи (за транзит через територію РФ з України, – ред.) Доходять до 3 тисяч доларів США. При цьому в Україні росіян штрафують за такий транзит на 1700 гривень, і вони цим користуються», – розповів учасник акції Олександр Торган.

За словами Олександра, російські далекобійники безперешкодно возять вантажі, оплачуючи відносно невеликий штраф, а українці зазнають збитків.

Фото: Думская

«У нас зараз зриваються контракти, не можуть виїхати рефрижератори з швидкопсувним товаром, блокують наші фури на штрафмайданчиках. Ми вимагаємо, щоб на ситуацію звернули увагу чиновники», – говорить протестувальник.

Згідно з повідомленням, акція проходить без конфліктів. На місці присутній поліція.

Росія частково обмежила рух вантажівок з боку України через збій програмного забезпечення, на кордоні утворилися черги з вантажівок.

Нагадаємо, минулого місця десятки вантажівок застрягли на кордоні з РФ у Харківській області. Тоді РФ заявляли, що обмежили рух вантажівок через збій програмного забезпечення.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...