У Полтавському військовому шпиталі бійця АТО просили писати відмову від санаторного лікування

Адміністрація Полтавського військового шпиталю просила бійця АТО відмовитися від санаторного лікування, посилаючись на неможливість забезпечити належні умови. 

Про це йдеться у заяві бійця Збройних сил, наданій редакції ІНФОРМАТОРа.

За словами військовослужбовця, перед військово-лікарською комісією старша медсестра відділення хірургії запропонувала йому підписати заяву про відмову від безоплатного санаторного лікування.

“Потім я дізнався, що підписати відмову пропонують усім атошникам”, – додав Віктор Мусієнко.

Волонтер Олена Сотничек зазначає, що у госпіталі все ж надавали санаторне лікування низці пацієнтів.

Говорячи про побут лікарні, боєць зазначає, що душ у відділенні працює нерегулярно.

123

 

1

Нагадаємо, учора керівництво Полтавського військового шпиталю прокоментувало дані про кризу забезпечення у закладі. Адміністрація шпиталю визнала, що низка приміщень потребує ремонту, однак аргументувала, що відділення терапії вдалося відреставрувати.

Раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що у Полтавському воєнному шпиталі, історія якого налічує понад сто років, склалася критична ситуація із забезпеченням нормальних умов лікування та утриманням для госпіталізованих бійців.

У медичному закладі бракує основних ліків, а приміщення – як процедурні, так і палати – потребують суттєвого ремонту. Також місцеві волонтери повідомляли про те, що деяких бійців просили писати відмову від санаторного лікування.

Дружина одного із пацієнтів закладу розповіла про те, що у відділенні хірургії не можуть забезпечити безперебійне постачання гарячої води до душової та дати можливість пацієнтам регулярно її відвідувати. Також у деяких палатах госпіталізовані військовослужбовці помічали тарганів, а під час відлиги стеля приміщень пропускає воду.

ІНФОРМАТОР продовжує стежити за розвитком ситуації та дякує сторонам за плідну співпрацю.

Анна Андрашко

для ІНФОРМАТОРа