У підпільному цеху в Рівному вилучено більш ніж тонну бурштину

Прес-служба прокуратури Рівненської області повідомила про те, що 5 грудня була припинена діяльність підпільного цеху по обробці бурштину і вилучена партія каменю, вагою понад одну тисячу кілограм.

“За результатами проведення слідчих дій ліквідована діяльність підпільного цеху по обробці “сонячного” каміння, а також вилучено, у тому числі в житлових приміщеннях, 1017 кг обробленого і необробленого бурштину загальною вартістю близько 10 млн грн, спеціальне обладнання для його незаконного видобутку (мотопомпи, шланги) і ручної обробки”, – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Слідчі здійснюють досудове розслідування за ст. 240, 294, 342, 345 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, масові заворушення, опір та насильство щодо працівника правоохоронного органу).

В даний час підготовлено клопотання до суду про накладення арешту на вилучене майно. Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення та притягнення до передбаченої законом відповідальності фігурантів незаконних операцій з бурштином.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...