У парку “Київська Русь” пройдуть Дні здоров’я

На цих вихідних, 18 та 19 березня, у парку “Київська Русь” пройдуть Дні здоров’я та цілительства.

“Навіть такі нехитрі заходи, як щоденна зарядка насправді можуть багато дати для укріплення фізичної витривалості, імунітету.

Тому, саме з зарядки розпочнеться програма”, – розповідають організатори заходів. 

“А далі гостей Парку запросять до спілкування з прекрасними представниками світу тварин – кіньми. Навіть офіційна медицина признає користь іпотерапії – лікування кіньми. Людям корисно погладити тварину, відчути тепло її тіла, її вологе ритмічне дихання. Таке спілкування піднімає настрій, упорядковує думки.

Ще одним цікавим заходом програми стане майстер-клас із боротьби зі своїми страхами. Мешканці Древнього Києва проведуть для гостей сеанс вогняної терапії, таким чином «вилікувавши» усіх охочих від панічної боязні вогню чи вибухів.

У програмі покажуть не тільки слов’янські методики вдосконалення тіла і духу, але і долучать гостей до східної культури. Дивовижні можливості людського організму продемонструють учні школи східних бойових мистецтв «Чорна пантера»: вони будуть розбивати руками цеглини, лягати грудьми на вістря списа і показувати інші неймовірні речі. А запрошений йог проведе майстер-клас з основ цієї древньої практики для всіх бажаючих”, – додали господарі парку. 

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область.

Курсують Маршрутки з Києва від метро «Видубичі».

Ціна квитка – 150 грн, для пенсіонерів і студентів – 100 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Детальна інформація – на сайті parkkyivrus.com.

SHmelevKN (58)

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що волонтерський центр “Криївка Вільних” запрошує охочих киян допомогти із плетінням маскувальної сітки для бійців АТО на передовій.