У Німеччині почалися слухання щодо проекту “Північний потік-2”

У німецькому Штральзунді почалися слухання щодо проекту газопроводу “Північний потік-2”, які стануть ще однією частиною отримання дозвільного посвідчення на будівництво трубопроводу.

Відзначається, що слухання почалися через півтора місяці після закінчення терміну подачі заперечень, – повідомляє DW.com.

Як повідомляє газета Ostsee-Zeitung, п’ятиденні слухання, які проходять за закритими дверима, дозволять галузевим відомствам, громадським об’єднанням та зацікавленим громадянам привести свої аргументи. На адресу Гірничого управління в Штральзунді і Федерального відомства морського судноплавства і гідрографії надійшло понад 200 заяв.

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) виступає проти надання дозволу на будівництво. За даними екологів, при будівництві тільки у виключній економічній зоні Німеччини буде виділено 239 тонн фосфору. Захисники природи також вимагають поліпшення компенсацій за передбачувану шкоду навколишньому середовищу.

Свою незгоду з будівництвом газопроводу раніше висловили і фермери з острова Рюген.

Почати будівництво другої черги газопроводу “Північний потік” довжиною 1200 кілометрів планується в 2018 році. Орієнтовна вартість проекту, який підтримує уряд ФРН, 9,5 млрд євро.

Раніше повідомлялося, що Польща відновила свій тиск на Європейську комісію, аби вона не надавала пільгових умов для будівництва другої гілки “Північного потоку”, що, пролягаючи по дні Балтійського моря, сполучає Росію з Німеччиною.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...