У Нідерландах на протести вийшли сотні “жовтих жилетів”

У Нідерландах одразу в кількох містах також проходить акція “жовтих жилетів”.

Про це повідомляє NOS.

“Демонстранти в жовтих жилетах вийшли на вулиці не тільки в Парижі та інших містах Франції, це також  відбувається і в Нідерландах”, – йдеться у повідомленні.

Акції проходять у Гаазі, Роттердамі, Амстердамі, Маастрихт, Ейндховені та Алкмар.

У Гаазі поліція перекрила мітингувальниам доступ до Бінненхоф, в якому знаходяться Генеральні штати (парламент Нідерландів) і резиденція прем’єр-міністра, натомість  проводити демонстрацію було запропоновано на площі, що поряд з Бінненхоф.

Тим часом у Роттердамі кількасот осіб пройшли по мосту Еразма (міст через річку Ніве-Маас у центрі нідерландського міста Роттердама). Атмосфера дружелюбна. Поліції та перехожим демонстранти роздають квіти.

В Амстердамі мітингувальники зібралися у Стопера (Stopera) – це комплекс, де знаходяться міська ратуша і головний оперний театр Амстердама.

В усіх містах акції не багаточисельні. На жилетах різні написи: на одних – невдоволення політикою уряду, інші вимагають доступну медицину та освіту, зменшення податків та покращення рівня життя.

Як повідомляв Укрінформ, у Франції із 17 листопада тривають акції протестного руху «жовтих жилетів». Активісти виступають проти підвищення цін на пальне, урядової податкової політики загалом та вимагають відставки президента і прем’єр-міністра.

Раніше повідомлялося, що Трамп висловив підтримку “жовтим жилетам” у Франції.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...