У Москві остаточно знищили Бібліотеку української літератури

У столиці Росії остаточно знищили Бібліотеку української літератури.

Як передає УНІАН, на цьому тижні з будівлі, де раніше розташовувалася бібліотека, зникла вивіска.

Коли саме зняли вивіску, не зрозуміло, але, за словами колишніх співробітників, ще тиждень тому на будинку за адресою Трифонівська, 61 значилося: “Бібліотека української літератури”.

Крім того, заблокований сайт бібліотеки. При спробі зайти на сайт за адресою mosbul.ru з’являється напис: «Вибачте, але на даний момент сайт закритий на реконструкцію».

Будівлю бібліотеки передали департаменту спорту російської столиці, де буде розміщений Центр розвитку туризму Москви. Разом з тим, як повідомив адвокат Іван Павлов, який представляє інтереси колишнього директора бібліотеки Наталії Шаріної, 24 квітня Мосміськсуд о 15.00 продовжить розглядати апеляцію захисту на вирок Шаріної, яку звинуватили у розтраті грошей і розповсюдженні екстремістської літератури. На наступному засіданні очікується виступ державного обвинувача і самої Шаріної.

Де-факто бібліотека припинила свою роботу ще рік тому і залишалася тільки вивіска. Частина фондів установ відправили в Бібліотеку іноземної літератури, частину викинули.

Нагадаємо, ФСБ перевірила одну з мечетей окупованого Криму через скарги на “екстремізм”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...