У місті на Волині знайшли труп військовослужбовця

За попередньою інформацією Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області, сьогодні 15 листопада 2018 року у м. Володимир-Волинський, було виявлено тіло невідомого громадянина України, в речах якого знаходився військовий квиток на ім’я військовослужбовця військової частини А2892.

По даному факту розпочато розслідування, – йдеться на офіційній сторінці 39 ЗРП у Фейсбук.

Командування військової частини А2892 повідомляє, що власник знайденого військового квитка з вересня місяця знаходиться в розшуку як такий, що самовільно залишив військову частину та наказом командира військової частини, був виведений за штат.

У рідних та близьких інформація про його місцезнаходження була відсутня. Розшукові заходи військовослужбовця результатів не дали, передає Під прицілом. 

Від так, командиром військової частини А2892 поданий офіційний запит до Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області щодо надання більш повної інформації про індефікацію тіла, причин та обставин смерті.

На даний час відомо, що 16 листопада 2018 року заплановані заходи по опізнанню тіла рідними та з’ясування судмедекспертом причин смерті громадянина.

Нагадаємо, у Києві неподалік вокзалу авто влетіло у підземний перехід.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...