У Мелітополі грабіжники вбили сторожа храму УПЦ

Двоє невідомих грабіжників жорстоко побили літнього сторожа храму великомученика Пантелеімона.

Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“Грабіжники залізли на територію храму через паркан. Коли Анатолій (так звали сторожа) побачив їх, розпочалася бійка. Зловмисники жорстоко побили його, розбили череп і лишили лежати на землі. Самі ж вломилися в їдальню, яка знаходиться також на території, і просто сиділи й випивали там”, – розповів настоятель храму протоієрей Миколай Лукащук.

Побитого сторожа знайшла працівниця храму. Вона відразу зателефонувала настоятелю, який і викликав швидку допомогу та поліцію.

“Коли я прибув, він ще був при свідомості. Проте, навіть очей не міг відкрити, наскільки все лице опухло від побоїв. Я встиг поставити йому декілька запитань. Він сказав, що грабіжників було двоє. Потім його відвезли до лікарні, де він майже відразу помер”, – додав протоієрей Миколай.

Зловмисники у пошуках поживи влаштували безлад по всьому храму, але знайшли лише 300 грн., забрали зі сторожки своєї жертви деякі речі.

Наразі поліція відпрацьовує ряд версій. На місце події прибули керівники місцевих правоохоронних органів, представники СБУ.

Як повідомлялося раніше, за словами вчених, віруючі люди живуть довше, ніж атеїсти.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...