У Львові гори сміття досягли висоти людського зросту

Біля сміттєвих контейнерів у Львові після свят виросли гори побутових відходів, перевізники сміття не справляються з роботою та тижнями його не вивозять.

Про це повідомляє Газета.UA.

Найбільше від сміттєвого колапсу потерпають Личаківський та Шевченківський райони Львова, а також мікрорайон Сихів. Купи непотребу, які уже декілька тижнів розкладаються на вулицях, іноді сягають 1,5 м.

747655_2_w_1000

На звалищах шукають поживу птахи та бездомні собаки, а вітер розносить целофанові пакети по місту.

747655_4_w_1000

“Сміттєвози іноді приїжджають, але одразу забрати все вони не можуть. Ці гори вже мабуть екскаватором треба розгрібати. Не розумію, чому в інших містах України немає такої проблеми зі сміттям як у Львові”, – каже мешканець Сихова Святослав.

747655_9_w_1000

“Нам ще пощастило що зараз зима. А коли почнеться відлига таке недбальство місцевої влади може викликати в місті епідемію”, – додає його дружина Оксана.

747655_13_w_1000

Вчора депутати Львівської міськради на позачерговій сесії визначили п’ять ділянок у місті, куди тимчасово звозитимуть сміття. Його брикетуватимуть для подальшого відправлення на полігони в інших регіонах України, а можливо, і за кордон. Сесія міськради закінчилась бійкою.

747655_11_w_1000

Напередодні міський голова Андрій Садоий заявив, що у Львові з’явилися передумови для виникнення екологічної катастрофи. Також він заявив про можливе вивезення відходів до Польщі.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...