У київському “Росспівробітництві” знайшли документи про соратника Саакашвілі

Сьогодні в Києві під час акції проти “Росспівробітництва” серед інших документів було знайдено досьє на запорізького бізнесмена Максима Іваніщева.

Про це стало відомо з повідомлення в Facebook Євгена Карася, який брав участь в акції.

Зокрема, в біографії Іваніщева зазначено, що він “відомий, як розкручений медіаперсонаж, активно критикує український режим”, “на зустрічі гарантував лояльність в питаннях, в яких ми висловили зацікавленість”, “має контакт в обладміністрації і силових структурах”. В кінці приписано, що “запропонував домовитися про пробне медіа-пакеті за наш рахунок, після чого проаналізувати вихлоп і прийняти остаточне рішення про співпрацю”.

Нагадаємо, Максим Іванищев – запорізький бізнесмен. Останнім часом є членом партії Саакашвілі “Рух Нових Сил” і позиціонує себе як активіст. ЗМІ писали, що він володіє рядом підприємств в включеному Криму. Його кілька разів ловили на крадіжці чужих постів в Фейсбуці, а також підозрюють в накрутці “лайків” і “репостів” на своїй сторінці за допомогою платних “ботів”. У середовищі запорізьких активістів і волонтерів у нього сумнівна репутація.

“Росспівробітництво” – російська державна організація, яка займається підтримкою проросійських організацій за межами РФ. Протягом багатьох років київське відділення “Росспівробітництва” підтримувало контакти з місцевими симпатиками “Русского мира”, багато з яких згодом воювали за так звані “ДНР” і “ЛНР”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що видання “Страна” розповсюджує неправдиву інформацію про акцію під “Росспівробітництвом”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...