У Київраді сталася бійка представників гуртожитку з охороною

У будівлі Київської міської ради на Хрещатику сталася бійка між активістами та охоронцями.

На засідання міськради прорвалося близько 60 активістів, які представляють мешканців будинку по вулиці Мілютенка, який знаходиться в незадовільному санітарному стані, – повідомляють Українські новини.

Активісти заявляють, що вирішення питання відселення жителів затягують, що загрожує життю і здоров’ю людей. Серед них – представники громадської організації “Бюро захисту екології і навколишнього середовища”, які спровокували бійку.

Конфлікт виник через те, що охорона відмовилася пускати їх до залу засідань Київради. В ході бійки активісти відтягнули охоронців від входу до залу і завдали їм кілька легких тілесних ушкоджень. Станом на 11:00 засідання міськради було призупинено.

Зазначимо, три гуртожитки по вул. Мілютенка в Деснянському районі Києва прозвали будинками-вбивцями через ураження отруйним грибком. У червні минулого року стало відомо, що ці будинки знесуть, а для їхніх жителів побудують нові оселі. У жовтні 2016 року депутати Київради проголосували за надання КП “Спецжитлофонд” двох земельних ділянок площею 0,5514 га та 0,1726 га для будівництва будинків, до яких переїдуть жителі так званих будинків-убивць.