У Києві знизили ціни на гарячу воду і опалення

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, знизила тариф “Київенерго” на централізоване гаряче водопостачання для населення.

Рішення про зниження тарифів за гаряче водопостачання на 4,5% і на 2% за опалення були прийняті сьогоднішньому засіданні комісії, – повідомляє РБК-Україна.

Згідно з рішенням, тарифи для “Київенерго” на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 80,62 грн за куб. м з полотенцесушителем і 74,53 грн за куб. м без рушникосушки (з урахуванням ПДВ).

Також комісія встановила для “Київенерго” тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1385,83 грн за Гкал і 31,55 грн за кв. м опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку (з урахуванням ПДВ).

Також сьогодні на 19% були знижені тарифи на послуги “Укренерго” з постачання електроенергії в 2018 році.

Нагадаємо, нещодавно агентство Reuters повідомило, що влада побоюється соціального колапсу, у разі встановлення ціни на газ, яку пропонує МВФ.