У Києві знесли кінотеатр “Нивки”

На вулиці Щербаківського у Києві знесли кінотеатр “Нивки”, а територію, на якій він знаходився, огородили будівельним парканом.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав член Ради з урбаністики Києва Григорій Мельничук.

“Знесли кінотеатр “Нивки”. Зараз вже купа руїн. Давно стояв закритий, особливо не шкода – але є ризик втратити частину зеленої зони – частину дерев вже знесено”, – написав він.

Раніше депутат Київради Костянтин Яловий повідомив, що на місці кінотеатру побудують новий ТРЦ. На першому поверсі будівлі розміститься супермаркет, на другому – сучасний кінотеатр, на третьому – майданчик під парковку. Чиновник зазначив, що спочатку на місці кінотеатру планувалося побудувати житловий будинок, але інвестор відмовився від цієї ідеї. Також було прийнято рішення зменшити площу забудови з 80 тисяч м кв., як планувалося спочатку, до 30 тисяч м кв.

Кінотеатр “Нивки” не функціонував з початку 2000-х років, він перебував у аварійному стані і потребував реконструкції. Будівлю було споруджено в 1969 році. Його близнюк, кінотеатр “Краків” (нині – “Київ”), знаходиться на столичній Русанівці.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...