У Києві жінка з дитиною майже місяць жили у квартирі з трупом

Мешканка столиці майже місяць ховала труп матері у квартирі, де жила разм зі своєю дев’ятирічною дитиною.

Про подію правоохоронцям повідомила небайдужа сусідка, яка почула специфічний запах із помешкання.

На вулицю Плеханова, звідки надійшов виклик, негайно виїхала слідчо-оперативна група та керівництво управління поліції.

Як розповів правоохоронці, відразу 32-річна власниця помешкання, звідки доносився підозрілий запах, відмовилася відчиняти правоохоронцям двері. І коли жінка почула, що поліцейські збираються звернутися до рятувальників, погодилася.

«У квартирі дійсно був нестерпний запах, а коли ми її оглянули, то в одній із кімнат на підлозі знайшли труп жінки із ознаками розкладання. Як нам пояснила власниця помешкання, це її 59-річна мати, яка померла півтора тижня тому, тож зараз цю інформацію ми перевіряємо», – зазначив Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін.

Також правоохоронці виявили у квартирі 9-річну доньку молодої жінки. Дитину вилучили та доправили до притулку для дітей. Зараз із дівчиною працюють психологи, а у найближчий час її забере батько, у зв’язку із неадекватною поведінкою матері.

«Сусіди розповіли нам, що запах у під’їзді почули ще місяць тому. Викликали поліцію, коли зрозуміли, що виходить він із квартири, де проживала жінка похилого віку, яку вони давно не бачили. Донька померлої повідомила, що не викликала швидку та поліцію, тому що думала, що їй потрібно буде платити кошти, яких у неї не було», – додав Кузьмін.

Для встановлення причини смерті тіло померлої направлено на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення щодо відкриття кримінального провадження.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...