У Києві суд виніс вирок жінці, яка викрадала автомобілі

Працівники Дніпровського управління поліції, провівши оперативно-розшукові заходи, затримали 35-річну місцеву мешканку відразу після скоєної крадіжки з автомобіля «ГАЗ-3110 Волга».

Поліція столиці під час слідчих дій довела причетність жінки до 16-ти кримінальних епізодів. Загальна сума збитків, нанесених потерпілим, становить більше 80 тисяч гривень.

О 04:30 на вулиці Петра Вершигори зловмисниця відмичками пошкодила замок дверей, потрапила у салон та почала пакувати у кишені речі власника. Саме за цим заняттям її застали оперативники.

Розслідуючи кримінальне провадження, правоохоронці довели причетність затриманої до 16-ти крадіжок, скоєних на території Дніпровського району у період із травня по жовтень. Зловмисниця зазвичай виходила «на полювання» вночі: вибирала автомобілі, що були на стоянках без охорони, розбивала каменем скло чи відчиняла замки відмичками, забирала речі, залишені у машині, які згодом продавала.

Серед викраденого – сумки з одягом, валізи з інструментами, автомагнітоли, відеореєстратори, дитячі автокрісла тощо. Матеріальний збиток у потерпілих – від 170 до 15000 гривень. Ще три епізоди її кримінальної діяльності: крадіжки золотих прикрас із кімнат у орендарів.

Слідчі направили матеріали кримінальних проваджень з обвинувальним висновком за ч. 2 с. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України до суду. І нещодавно колегія судів прийняла рішення: визнати винною киянку у скоєнні цих злочинів та призначити покарання у виді двох років восьми місяців позбавлення волі.

Крім того, судді вирішили стягнути із зловмисниці на користь кожного із потерпілих відшкодування шкоди, заподіяної злочинами. Загальна сума, яку має сплатити жінка, більше 80 тисяч гривень.