У Києві розпочався автопробіг з вимогою притягнути Льовочкіна до кримінальної відповідальності

Представники патріотичних організацій та народні депутати готуються рушити автоколоною під будівлю НАБУ, де вони вимагатимуть притягнення до кримінальної відповідальності депутата від Опозиційного блоку Сергія Льовочкіна.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

За словами політика, у акції візьмуть участь представники Радикальної партії Олега Ляшка, руху “Традиція і порядок”, ОУН, Комітету визволення політв’язнів, ГО “Центр”, Молодіжне крило РПЛ та небайдужі громадяни.

Наразі колона з автомобілів рухається до будівлі НАБУ.

Журналіст видання ІНФОРМАТОР поспілкувався з Богданом Ходаковським, головою руху “Традиція і порядок”, члени якого є одними з учасників акції.

“Зараз колона активістів з представників Радикальної партії та патріотичних організацій на автомобілях рухаються до будівлі НАБУ, де відбудеться мітинг. Ми будемо вимагати кримінальної відповідальності для одного з головних функціонерів режиму Януковича – Сергія Льовочкіна, який вчинив багато злочинів, але продовжує жити в Україні абсолютно безкарно і відіграє значну роль в медіа та політиці”, – запевнив Богдан Ходаковський.

Він вважає, що безкарність Льовочкіна породжує можливість вчинення нових злочинів, тому сьогодні активісти разом з депутатами передадуть спільну заяву до НАБУ аби саме цей орган розслідував діяльність екс-голови адміністрації президента часів Януковича.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук анонсував проведення акції за притягнення Сергія Льовочкіна до кримінальної відповідальності під стінами НАБУ.