У Києві націоналісти декомунізували пам’ятник Ватутіну після сутички з поліцією

Члени правих організацій символічно декомунізували скульптуру російського воєначальника, генерала Миколи Ватутіна у центрі української столиці.

Про це повідомив кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

Понад 70 націоналістів відтіснили службовців Національної поліції та вивісили на пам’ятнику російського генерала плакат з надписом “Кат, знищений українськими націоналістами”.

Окрім того, протестувальники запалили фаєри. Затриманих під час акції немає.

1

1

1

29 лютого 1944 року колона Ватутіна потрапила під обстріл засідки українських повстанців біля с. Милятин Острозького району, Рівненської області, де генерал зазнав важкого поранення та невдовзі 15 квітня помер у військовому шпиталі № 3582 (на території школи 138) у м. Києві.

Ватутин

Нагадаємо, сьогодні націоналісти пікетували будівлю Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, вимагаючи справедливих рішень при розгляді кандидатур на посади суддів.

Раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що у Києві біля відділення “Сбербанка России” протестувальники запалили фаєри та розгорнули закривавлену карту України з вимогою припинити діяльність фінустанов країни-агресора.

14 квітня під Адміністрацією президента у Києві пройшов мітинг з вимогою очистити адміністрацію звільнених міст Донецької та Луганської областей від сепаратистів та колаборантів.

Фото – Роман Пєтушков 

для ІНФОРМАТОРа