У Києві громадяни Таджикистану виготовляли східні солодощі в антисанітарних умовах

Прокуратурою Києва спільно з Державною фіскальною службою та СБУ викрито громадян Таджикистану, які організували незаконне виробництво та збут кондитерських виробів.

Згідно повідомленню у фактично в промисловому ангарі, приміщенні-складі з автомобільною гумою та побутовою хімією, в порушення всіх санітарних та епідеміологічних норм, без будь-яких дозвільних документів на початок робіт та документів, які посвідчують якість та безпеку продукції, нелегальні працівники виготовляли східні солодощі, рахат-лукум, цукерки тощо.

В подальшому виготовлена продукція та товари імпортного походження, що були отримані контрабандним шляхом, а саме горіхи, оливкова олія, різноманітні приправи, чай, кава та інші продукти харчування, без документів та обліку реалізовувалися на ринках, в магазинах та через інтернет за готівкові кошти, які не оприбутковувалися в бухгалтерському обліку, – повідомили у столичній прокуратурі.

За попередніми даними, підприємці ухилилися від сплати податків на загальну суму більш ніж 4,5 млн гривень.

Слідчі дії тривають, спільно з працівниками державної санітарно-епідеміологічної служби проводиться відбір виготовленої продукції, перевіряються можливі поставки продукції в мережі супермаркетів, в дитячі заклади, тощо.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...