У Києві депутати від Радикальної партії передали продукти безпритульним

Попри те, що більшість з 30 пунктів обігріву, про які відзвітувала столична влада, виявилися зачиненими у день Різдва, радикальна команда Олега Ляшка знайшла спосіб, як передати допомогу безхатченкам.

Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка.

“Приїхали передати допомогу у ЖЕД-902, але він не працює. Так само декілька інших пунктів. Обігрів тільки у Кличка на папері”, – констатував депутат від Радикальної партії Ляшка Олексій Ленський.

Проте радикали не здалися та відшукали людей, які потребують допомоги, на столичному вокзалі. Помічники Ляшка зокрема, голова секретаріату фракції Олексій Кочармін передали безхатченкам пакети із найнеобхіднішими продуктами – чаєм, ковбасою, медом, маслом та хлібом.

img_1636

Нагадаємо, першого січня лідер Радикальної партії Олег Ляшко також завітав на київський вокзал із продуктами, щоб поділитися із безхатченками святковим настроєм. Тоді політик закликав усіх робити добрі справи та підтримати тих, кому найважче у холодну погоду.

img_1637-2

Однопартійці Ляшка виконують його доручення у всіх регіонах країни. Так парламентар Василь Амельченко особисто проінспектував пункти обігріву у Чернігові та передав продукти для знедолених.

img_1638-2

А депутати Рівненської обласної ради від Радикальної партії Ляшка Оксана Лозова, Володимир Ковальчук та Сергій Свисталюк особисто збирають теплі речі та розвозять їх у пункти обігріву.

Також народний депутат Андрій Лозовий закликав рівнян допомогти однопартійцям.

“Якщо є бажання, поїдьте разом з ними і подаруйте їм також тепло своїх сердець. Обігріти душу – це так важливо. І нехай світ стане трошки добрішим”, – заявив Лозовий.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...