У Криму правоохоронця-зрадника позбавили громадянства за українське минуле, – ЗМІ

Кримська окупаційна влада позбавила російського громадянства та звільнила поліцейського, який раніше був українським правоохоронцем, однак після анексії повернувся на півострів.

Після повернення на півострів Віктора Долженка призначили “старшим оперуповноважений з особливо важливих справ Управління по боротьбі з економічними злочинами і корупцією МВС Криму”.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, “зрадник” курував п’ятьма районами: Керч, Феодосією, Леніним, Кіровським і Судаком.

Без нарікань пропрацювавши два роки на посаді, він був викликаний у відділ власної безпеки УВС, де його запитали, яким чином він міг отримати паспорт громадянина РФ, якщо на момент переходу Криму до складу Росії був прописаний в Києві.

Долженко зізнався, що в цьому йому допомогла мати, яка працювала в ФМС – 15 березня, приїхавши до Криму на один день, встиг прописатися в своїй сімферопольської квартирі.

Російський паспорт Долженка вилучили, зі служби звільнили. Він декілька разів намагався повернути громадянство через суд.

Тепер він працює таксистом, його майбутнє невідоме.

В Україну йому шлях замовлений, надто вже відкрито він радів тому, що після Майдану потрапив на службу з Києва до Криму, – вважає Долженко.

Нагадаємо, інформацію, що у кримчан, які не жили на півострові під час анексії, масово відбирають російські паспорти, підтверджували й журналісти.