У КМДА пояснили, що робити батькам дітей, які не мають щеплення від кору

Директор департаменту освіти та науки КМДА Олена Фіданян розповіла, як мають діяти батьки тих дітей, котрі не мающь щеплення від кору.

Так, за словами чиновниці, якщо дитина не переносить щеплення, то батьки повинні надати до школи довідку про це, яка видана відповідною медичною установою.

“Вже сьогодні медичні працівники розпочали перевірку груп дітей, які не мають щеплень від кору. Декілька років державою дозволено не прищеплювати дітей. Щеплення відбувається за бажанням батьків. Однак якщо підвищується захворюваність на певну хворобу, то батьків попереджують про необхідність щеплення. Ця ситуація ще не є епідемією, відбуваються попереджувальні заходи”, – сказала Фіданян в ефірі Еспресо.

За її словами, дані про вакцинацію усіх дітей є у медичних кабінетах київських шкіл.

Як пояснила чиновниця, батьки разом з дитиною мають піти до медичної установи, де можна зробити щеплення. Якщо батьки не можуть самі підійти до лікарні у робочі дні, то це можна зробити у суботу.

“Якщо дитина не переносить щеплення, то батьки повинні надати довідку про це від відповідної медичної установи”, – додала Фіданян.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...