У КМДА повідомили, де можна сплатити за комунальні послуги без комісії

Власники картки киянина «Ощадбанку» можуть оплатити житлово-комунальні послуги без комісії у 40 точках прийому споживачів «Центру комунального сервісу».

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Із 20 січня 2017 року кияни отримують можливість оплати за житлово-комунальні послуги в 40 точках прийому споживачів «Центру комунального сервісу» без комісії карткою киянина «Ощадбанку». Для власників будь-яких інших карт, у тому числі карт «Ощадбанку», комісія становить 2%», – розповіла генеральний директор комунального концерну «Центр комунального сервісу» Катерина Саркісова.

При оплаті житлово-комунальних послуг, споживач має можливість сплатити:

– за всі види послуг, що надаються постачальниками за його адресою, або за будь-яку послугу окремо;

– здійснити попередню оплату за послуги, сплатити суму заборгованості повністю або частково;

– внести оплату з урахуванням показників лічильників за холодну, гарячу воду, газопостачання, електроенергію.

Операція з прийому платежу займає у середньому 5-8 хвилин. Після успішного проведення транзакції працівник Концерну роздруковує чек із терміналу, квитанцію і робить позначку «з системи роздруковано вірно» з проставлянням дати, підпису та печатки. Скріплює квитанцію з чеком і віддає споживачу, як підтвердження факту оплати. Оформлена таким чином квитанція може бути визнана розрахунковим документом. На кожну послугу роздруковується окрема квитанція.

«Із моменту запуску POS-терміналів у експлуатацію працівниками проведено 864 транзакції, 642 – за житлово-комунальні послуги», – зазначила Саркісова.

Нагадаємо, раніше у парламенті закликали міністра економічного розвитку знизити комунальні тарифи.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...