У Хмельницькій області більше половини населення має надлишкову вагу

На Хмельниччині більше половини населення мають надлишкову вагу, а кожен шостий мешканець страждає від ожиріння.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, лише 43% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла. Натомість більше половини мають надлишкову вагу, серед яких кожен шостий мешканець області взагалі страждає від ожиріння, – пише Незалежний Громадський Портал.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, водночас намагаються підтримати свою фізичну форму кожен четвертий чоловік та кожна сьома жінка.

Серед регіонів України найбільш спортивними виявилися мешканці Дніпропетровської та Кіровоградської областей, де понад 40% чоловіків та 30% жінок регулярно займаються фізкультурою та спортом. Найменше від усіх піклуються про свій фізичний стан мешканці Закарпаття, серед яких лише кожен восьмий чоловік та кожна дванадцята жінка відвідують спортивні заняття хоча б раз на тиждень.

Найбільше повних людей мешкає на Сумщині – там дві особи з трьох страждають від зайвої ваги. Водночас понижену масу тіла мають майже 2% населення країни, найменше (0,2%) – у Вінницькій області, найбільше (3,4%) – у Луганській.

Нагадаємо, вчені з’ясували, що зайва вага несе більшу загрозу, ніж вважалося раніше.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...