У Гідропарку шахраї виманили у киян мільйон гривень

Шахраї збирали десятки киян в ресторані Гідропарку, обіцяючи дивіденди за умови інвестицій в неіснуючий бізнес-проект, ошукані вкладники втратили понад мільйон гривень.

Про це стало відомо з визначення Шевченківського суду Києва від 28 листопада 2017 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, – повідомляє Первая Инстанция.

Цим рішенням суд надав доступ Національної поліції до банківських рахунків шахраїв в «Приватбанку», на які наївні інвестори відправляли свої гроші.

Слідчі поліції завели справу 30 грудня 2015 року з ознаками кримінального злочину «шахрайство» (ч. 3 ст. 190 КК України).

Вже встановлено, що з березня по червень 2015 року, три організатора схеми разом з підручними під приводом виплати високих відсотків громадянам, шляхом шахрайства заволодівали грошима декількох десятків киян. З цією метою в ресторані на столичному Гідропарку вони проводили презентації так званої компанії «Super Cup». Співорганізатори закликали гостей вкладати гроші в неіснуючий бізнес-проект з нібито подальшою виплатою високих відсотків.

Гроші введені в оману громадяни передавали в руки учасникам шахрайської схеми або переводили на розрахунковий рахунок.

В результаті злочину обдуреними виявилися 37 осіб, що встигли віддати пройдисвітам понад 1 млн гривень.

Суд, за клопотанням поліції, дав дозвіл на доступ до рахунків в «Приватбанку», на які переводилися гроші з 23 лютого до 25 червня 2015 року.