У Харкові викрили незаконну легалізацію іноземців через ВНЗ

В рамках кримінального провадження, в результаті чисельних слідчих дій, обшуків, допитів та судових експертиз отримано докази вчинення причетними встановленими особами злочинів, передбачених низкою статей КК України.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

За матеріалами, здобутими оперативними підрозділами під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідовано канал незаконної легалізації на території України громадян В’єтнаму, Китаю, Сирії, Іраку та Нігерії шляхом їх фіктивної реєстрації у вищих навчальних закладах м. Харків.

Днями було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів ключовому фігуранту кримінального провадження ‑ керівнику одного із вищих навчальних закладів.

Дана посадова особа, фактично будучи організатором каналу легалізації незаконних мігрантів, на підставі фіктивної реєстрації псевдостудентів, за сприяння окремих представників правоохоронних органів, забезпечувала оформлення громадянам В’єтнаму посвідок на тимчасове проживання в Україні, що використовувались останніми, в тому числі, для перетинання державного кордону.

Наразі досудове слідство, спрямоване на притягнення до кримінальної відповідальності всіх членів злочинної групи, триває.

Нагадаємо, що у підпільному цеху Києва десять нелегальних мігрантів готували м’ясо для шаурми.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...