У Франції Інтерпол затримав організатора “тітушок”, який керував Крисіним

Інтерпол у Франції затримав Армена Саркісяна, який, за даними українських силових відомств, організовував групи “тітушок” під час революції Гідності.

Глава МВС України Арсен Аваков повідомив про офіційне підтвердження затримання Саркісяна у Франції, – пише Українська правда.

Саркісяна затримали на дорозі під час перевірки документів. Щодо нього обраний запобіжний захід – особисте зобов’язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. До цього часу ГПУ має надіслати документи щодо його екстрадиції в Україну.

Аваков нагадав, що українські слідчі вважають Саркісяна одним із організаторів груп “тітушок”, які нападали і вбивали людей під час Євромайдану. Зокрема, вбивство журналіста В’ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Нещодавно заарештований Юрій Крисін був його “підшефним”.

“Французькі колеги за нашим запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і отримав він його раніше за вірменський”, – розповів Аваков.

Щодо Саркісяна є й інші кримінальні епізоди, зокрема щодо організації вибухів та інших злочинів.

Після Майдану Саркісян втік з України і переховувався у Росії.

Нагадаємо, вирок керівнику групи “тітушок” Юрію Крисіну за причетність до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія під час Майдану був розсекречений після того, як загальний доступ до нього був закритий.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...