У двох “тушок” Рівнeнської облради відібрали мандат

Рівнeнська ОВК позбавила мандатів двох депутатів обласної ради, які були обрані від Радикальної партії Олега Ляшка, але стали “тушками”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Андрій Лозовий.

“Щойно Рівненська ОВК позбавила мандатів депутатів обласної ради – двох тушок, які зрадили Радикальну партію Олега Ляшка. Попри спроби зриву засідання та інші провокації, 10 з 18 голосів – за. Справедливість є, за неї варто боротися”, – написав Лозовий.

Як розповів у коментарі виданню ІНФОРМАТОР перший заступник Рівненської обласної ради, представник Радикальної партії Сергій Свисталюк у депутатів відібрали мандати за наполяганням виборців.

Свисталюк повідомив, що Радикальна партія не має жодного відношення до позбавлення мандатів двох депутатів, а місця у Рівненській облраді вони втратили через ініціативу виборців, які зібрали підписи для їх відкликання.

«Радикальна партія не має жодного відношення до того, що вони втратили мандати. Це ініціативна група громадян, які не погодилися з відходом «тушок» від програмних засад. На зборах виборці самостійно прийняли рішення відкликати цих депутатів. Ініціативна група зібрала в межах області понад 5,5 тисяч підписів за відкликання цих двох «тушок» з обласної ради», – розповів він.

За словами Свисталюка, якщо процедура буде доведена до логічного завершення і двоє депутатів Рівненської обласної ради остаточно втратять свої повноваження, це буде прецедент для України, оскільки раніше за ініціативою громадян ніколи не відкликалися місцеві депутати.

Нагадаємо, що Степану Бандері можуть повернути звання Героя України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...