У “ДНР” екстрено змінюють російських офіцерів та інструкторів

У підрозділах «1-го АК ДНР» на декількох напрямках фронту відбувається позапланова заміна російських військових радників та інструкторів.

Про це заявив координатор групи «Інформаційне спротив» Дмитро Тимчук у Facebook.

За його словами, у підрозділах «1-го АК ДНР» на ряді напрямків (Горлівка, Докучаєвськ, Новоазовський р-н) зазначається позапланова заміна російських військових радників та інструкторів.

«У ряді підрозділів заміна проведена на 100% за рахунок офіцерів ЗС РФ, які прибули з Росії. Офіцери, яких змінили, відправляються назад в Росію. У той же час, в кінці 2016 року цим російським офіцерам було повідомлено про те, що терміни їх перебування на Донбасі триватимуть щонайменше до кінця 2017 р. Причина екстреної заміни радників та інструкторів на даний момент невідома», – написав Тимчук.

Разом з тим, він зазначив, що протягом останнього тижня відзначається перекидання підрозділів ЗС РФ (особовий склад і бронетехніка) через н. п. Амвросіївка на Донецьке напрямок.

«За рахунок даної техніки і військовослужбовців здійснюється доукомплектація підрозділів 1-го АК ДНР», які розташовуються уздовж лінії розмежування», – повідомив керівник групи ІС.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...