У Данії відкрили п’яту українську школу

У неділю в данському місті Обенро, що на півострові Ютланд, відбулись перші заняття у новій українській школі вихідного дня.

Окрім нового навчального закладу в Обенро, в Данії сьогодні успішно працюють ще чотири українські школи «Ластівки» — в Копенгагені, Рандерсі, Ольборзі та Ікасті, – повідомляє Vidia.

Фото: VIDIA
Фото: VIDIA

Навчання в школі буде проводитися для різних вікових груп: молодшої групи 4-6 років, середньої – 6-8 років та старшої групи для діток від 9 років. Також вчителі готові займатися і з більш молодшими дітками, якщо будуть такі побажання з боку батьків. До школи вже записалися 18 дітей.

Фото: VIDIA
Фото: VIDIA

Наразі заняття проводитимуться раз на два тижні. Зі школярами працюватиме дипломований вчитель молодших класів, також вчителі математики та креативу, хореограф і вчитель музики. Керівником школи призначено заступницю голови «Ластівка-Обенро» Наталю Дідух.

«Відділ громадської організації «Ластівка» в Обенро більшість своїх ініціатив будує довкола дітей, тому відкриття української школи стало цілком закономірним кроком у подальшому розвитку нашої діяльності, – коментує подію Ольга Дмитрук, голова відділу «Ластівка-Обенро. – Ми запрошуємо батьків з української громади приводити діток на навчання та долучатися до інших ініціатив та події нашої організації. Ми прагнемо допомогти дітям дізнатися більше про культуру, історію нашої країни та вдосконалити чи вивчити українську мову. А події організації забезпечать вашій сім’ї веселе та в українських традиціях дозвілля в колі однодумців», – сказано у повідомленні.

Повідомляється, що плата за навчання складає 50 крон на місяць.