У будинках престарілих “ЛДНР” від голоду померло 800 людей, – волонтер

Волонтери повідомили про голодну смерть сотень літніх людей, котрі перебували у будинках для престарілих, розташованих в ОРДЛО.

Зокрема, за словами директора волонтерської організації “Турбота про літніх в Україні” Галини Полякової, станом на 2015 рік мова йшла про 300 загиблих пенсіонерах.

“Статистику по кількості інтернатних мешканців (в ОРДЛО, – ред.) ми збирали в лютому 2015 року. Тоді їх залишилося 3000 – 800 старих померли тому, що їх годували раз на день”, – розповіла Полякова в інтерв’ю виданню Лівий Берег.

Волонтер наголосила, що попри складну ситуацію, лише один будинок престарілих погодився прийняти допомогу у вигляді тушонки та побутових предметів. Однак, згодом директора цього закладу покарала окупаційна влада, і він перестав спілкуватися з волонтерами.

Далі ніхто не виходив на зв’язок ні з нами, волонтерами, ні з міністерством соціальної політики.

“Ми не знаємо, що зараз відбувається з будинками для людей похилого віку на непідконтрольній території”, – говорить Полякова.

Зазначимо, у соцмережах також повідомляють про масові розкрадання гуманітарної допомоги, яка надходить в ОРДЛО від міжнародних благодійних організацій.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...