У Броварах стоматолог зламала пацієнту щелепу під час видалення зубу

У Броварах стоматолог-хірург зламала щелепу чоловіку, намагаючись видалити зуб.

Про це повідомили у прес-центрі прокуратури Київської області.

Установлено, що до лікаря-стоматолога-хірурга звернувся чоловік із скаргами на зубний біль. Лікар після огляду пацієнта та встановлення діагнозу, видалила зуб останньому.

“Однак, після рентгенівського знімку черепа, у потерпілого виявлено перелом нижньої щелепи, який відповідно до висновку експерта, відповідає тілесним ушкодженням середнього ступеню тяжкості і утворення якого знаходиться в причинному зв’язку з неналежним наданням медичної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури лікарю- стоматологу повідомлено про підозру за статтею “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником”.

За неналежне виконання професійних обов’язків лікарю загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, на Херсонщині завідувача відділенням лікарні затримали на хабарі за проведення операції та видачу лікарняного листа.