1 C
Kyiv
Вівторок, 10 Грудня, 2024

У Білорусі студент розгулював вулицями міста із синьо-жовтою стрічкою і перевіряв реакцію людей

У столиці Білорусі студент Сергій Грудницький прикріпив синьо-жовту стрічку до наплічника і розгулював Мінськом.

Експеримент білоруського студента показав, що, виявляється, громадяни Білорусі майже не сприйнятливі до російської пропаганди. До України вони відносяться частіше з симпатією чи нейтрально, – пише Spektr.by.

Автор експерименту лише кілька разів натрапив на агресію – зі старшим поколінням, що дивиться телевізор.

“Більшість незнайомих людей, з якими мені довелося зіткнутися, думали, що я турист з України. Трохи рідше вважали біженцем або іноземним студентом. В університеті до даного прояву моєї громадянської позиції поставилися більш ніж спокійно: жоден викладач не зробив зауваження щодо носіння елементів іншого нації“, – розповів Сергій.

Студент додав, що у магазинах продавці, побачивши стрічку, пропонували товари українського виробника.

“Майже кожна друга продавщиця вказувала на вироби популярної шоколадної фабрики, а одна навіть зізналася, що “хоч цей шоколад і від ворогів Росії, але смачніше, ніж російський”. Реакція перехожих на вулицях Мінська була найрізноманітнішою. Молодь не забула крикнути в спину “Слава Україні!” – розповів Грудницький.

Натомість покоління похилого віку цю радість не поділяло і замість гасел іноді вигукували прокльони. Найбільш дивний випадок стався у метро.

“На платформі підійшов інтелігентний на вигляд чоловік середніх років з сумкою для ноутбука на плечі і поцікавився, з якою метою мій рюкзак доповнює жовто-блакитна деталь. Коли я пояснив свою позицію, він почав вимагати зняти українську стрічку, а на її місце повісити “георгіївську”. Остання, до слова, бовталася на його сумці, тому крім слів чоловік зміг ще й продемонструвати її. Щоб не посилювати ситуацію, я спокійно кивнув і відійшов у сторону”, – поділився студент.

Раніше повідомлялося, що Андрій “Полтава” заявив, що якщо ми не захистимо українську мову, то на українців чекатиме доля білорусів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>