Тимошенко блокує законопроект про відповідальність депутатів за подвійне громадянство, – Ляшко

Фракція Радикальної партії вимагає негайно розглянути на комітеті Верховної Ради з питань прав людини, а у четвер поставити на голосування законопроект про відповідальність за подвійне громадянство.

Політик обурений, що більше двох тижнів у парламенті не можуть розглянути цей законопроект, – передає прес-служба РПЛ.

«Я стверджую, що йде саботаж прийняття цього законопроекту. Документ відмовився розглядати минулого тижня комітет, який очолює Григорій Немиря – народний депутат від «Батьківщини». Сьогодні на порядку денному цього комітету взагалі немає законопроекту про позбавлення депутатів мандатів та звільнення чиновників з посад за подвійне громадянство. Це навмисне блокування розгляду цього законопроекту, тому що у Юлії Тимошенко є друг – газовий корупціонер, олігарх Онищенко, який має 5 паспортів. Саме він попросив Тимошенко, щоб вона блокувала прийняття цього законопроекту у парламенті», – заявив політик.

Олег Ляшко впевнений, що голова профільного комітету у змові з противниками цього законопроекту.

«Якщо цей законопроект завтра не буде на голосуванні у Верховній Раді, це означає, що Юлія Тимошенко, Олександр Онищенко, Григорій Немиря та всі інші, які блокують прийняття цього документу, сприяють, аби у парламенті сиділи люди з кількома паспортами та зраджували Україну», – наголосив народний депутат.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...