Турчинов обговорив з німецьким послом гібридну війну і оборонний потенціал України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили поточну ситуацію в Україні та методи гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти нашої країни і країн Європи. Окрему увагу сторони приділили обговоренню геополітичної ситуації, що склалася внаслідок агресивних дій РФ.

 За словами О. Турчинова, Німеччина для України є стратегічним партнером. «Ми вдячні Канцлеру А. Меркель за її послідовну позицію щодо підтримки України та зусилля щодо мирного врегулювання ситуації на сході нашої країни», – наголосив він.

Під час обговорення поточної ситуації в Україні Секретар РНБО України наголосив, що проблема відновлення оборонного потенціалу «є для нас пріоритетною». «Ми багато вже зробили в цьому напрямку, але це питання могло б вирішуватися набагато швидше, якби не було блокування військово-технічної співпраці з нашими партнерами”, – зазначив
О. Турчинов.

Говорячи про єдність країн ЄС у питанні санкцій проти держави-агресора,
Е. Райхель наголосив, що позиція Німеччини полягає в тому, «що не може бути і мови щодо пом’якшення чи скасування санкцій, оскільки РФ не дотримується Мінських домовленостей».

«Україна може і надалі розраховувати на нашу підтримку», – підсумував Посол Німеччини.

Нагадаємо, раніше Турчинов заявив, що Росія вчинила потужні кібератаки на Україну.