8.2 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

«Турборежим» Зеленського залишить без роботи п’ять тисяч працівників спиртової галузі

П’ять тисяч робітників державного підприємства “Укрспирт” ризикують втратити роботу через “турборежим” у Верховній Раді Президента Володимира Зеленського.

Про це пише ІНФОРМАТОР.

У жовтні він подав законопроект, який передбачає демонополізацію спиртової галузі в Україні. Демонополізація це не приватизація, вона означає скасування державної монополії на виробництво спирту шляхом видачі ліцензій приватним особам, а не продаж  активів.

Фактично Зеленський створює конкуренцію  державі, державним спиртзаводам, які витримати вони не зможуть і збанкрутують. І тоді збанкрутілі держзаводи вже будуть виставлятися на приватизацію за “копійки”.

Демонополізація перед приватизацією – це диверсія проти держави, стверджують експерти. Замість можливих прибутків від продажу активів державної спиртової монополії  за такою “схемою” держава отримає лише  мільйоні збитки, адже старі заводи ДП “Укрспирт” без монопольних ліцензій інвесторам не цікаві.

Тому  “схему” Зеленського з демонополізації спиртової галузі називають лобізмом горілчаних олігархів, які хочуть за 1 тис. грн купити собі ліцензію на право виробляти спирт, в тому числі необлікований, а державні заводи збанкрутувати.

Та окрім  зради інтересів держави, демонополізація спиртової галузі передбачає залишення на вулиці близько п’яти тисяч співробітників ДП “Укрспирт”. Майже всі державні спиртові заводи зосереджені в регіонах і здебільшого є містоутворюючими, інакше кажучи, іншу роботу людям знайти буде важко, а місцеві бюджети втратять податки.

Така соціальна напруга в регіонах напередодні місцевих виборів може обнулити довіру до партії Президента та його “турборежиму”, яким він “гонить” непопулярні в суспільстві та ризиковані для економіки країни реформи.

Читайте також: Українці втрачають віру, що нова влада краща за попередню, – дослідження

15 КОМЕНТАРІ

  1. Спитної, тютюнової, медичної, шкільної все скорочує, все руйнує, і падає в ноги Путіну, здає Україну, це ужас, що 73 %зробили з Україною, невже ви не думайте про майбутнє дітей, онуків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>