“Туфлі за сім тисяч, будинок за мільярд”: ЗМІ розповіли про розкішне життя подружжя Асадів

Башар аль-Асад та його дружина британського походження Асма, яку називають “Першою леді пекла”, ведуть розкішний спосіб життя у своєму президентському особняку в столиці Сирії Дамаску.

Про це пише на сторінках британського видання The Sun Марк Ходж, – повідомляє ТСН.

“Сирійський тиран і його дружина володіють розкішним палацом вартістю 1 мільярд доларів у Дамаску, який був закладений 1979 року та спроектований японським архітектором Кензо Танже та який розтаовано за десять миль від Східної Гути, де проурядові сили вбивають невинних людей”, – йдеться у матеріалі.

Як відомо, Асма є заплямованою фігурою у своїй країні. У 2012 році міжнародна організація Wikileaks опублікувала приватні електронні листи 42-річного британця, які показали, що Асма витратила 350 тисяч доларів за 130 одиниць меблів. Вона також купила туфлі за 7000 доларів на кришталевих підборах з доставкою до Дубаю, щоб обійти санкції.

Згідно з поданою страховою заявою 1989 року лише одна одномісна кімната була оздоблена мармуровими кахлями в кількості 125 000 штук та загальною вартістю 10,6 млн доларів.

І все ж, незважаючи на величезні витрати, будинок на 340 тисяч квадратних метрів навряд чи використовувався від початку громадянської війни, оскільки він розташований на вершині пагорба в західній стороні Дамаску, що робить його легкою мішенню для ракет.

І хоча Сирія розірвана на шматки, Асад продовжує свою пропаганду в соціальних мережах. Їхня сторінка в Instagram налічує 100 000 підписників і показує, як Асма зустрічається і вітається з людьми в укріпленому Дамаску.

Асма Акрас народилася 1975 року в Актоні, західна частина Лондона, її батьки – це мусульмани-суніти з Хомса, сирійського міста, розташованого біля авіабази. Отримавши диплом з інформатики та французької літератури в Королівському коледжі Лондона, Асма зайнялася банківською справою – працювала аналітиком хедж-фондів у Deutsche Bank Group. Вона вийшла заміж за Асада на “таємному” весіллі 2000 року, коли йому було 35 років, а їй – всього 25. Вони мають трьох дітей.

Нагадаємо, 14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

Очевидці вже почали викладати у мережі перші відео ударів.

Зазначимо, що у Міноборони Росії стверджують, що жодна з крилатих ракет, які запустили США і їхні союзники, не потрапила в зону відповідальності сил протиповітряної оборони угруповання РФ у Сирії.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у свою чергу заявив, що подальші військові операції союзників у Сирії залежать від дій президента Сирії Башара Асада.

Тим часом, у ЗМІ вже з’явилася інформація про те, що США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії.

Через авіаудари Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...