“Це була моя помилка”: Опубліковані свідчення Цукерберга перед Конгресом США

Комітет Палати представників Конгресу США з енергетики і торгівлі  опублікував свідчення засновника Facebook Марка Цукерберга з приводу витоку даних користувачів соцмережі.

У свідченнях Цукерберга докладно викладено не тільки скандал з Cambridge Analytica, а й історія з російським втручанням в американські вибори. Також там описано, які кроки соцмережа зробила, щоб уникнути повторення цих ситуацій, – повідомляє Meduza.

Крім того, у показах Цукерберг визнав свою особисту провину у тому, що функціонал соцмережі міг використовуватися для таких цілей, як поширення фейкових новин, розпалювання ненависті, іноземне втручання у вибори і незаконне отримання даних користувачів.

«Ми недостатньо добре розуміли свою відповідальність, і це було великою помилкою. Це була моя помилка, і я прошу вибачення. Я заснував Facebook, я керую соцмережею і я несу відповідальність за все, що у ній відбувається», – заявив Цукерберг.

Нагадаємо, нещодавно Facebook заявив про витік даних близько 87 мільйонів користувачів, а не 50 мільйонів, як повідомлялося раніше. Крім цього, за інформацією ЗМІ, ці дані можуть зберігатися у РФ.

Також, раніше, один з найбільших інвесторів Facebook, котрий володіє акціями Facebook на загальну суму близько 1 млрд доларів, зажадав відставки Цукерберга.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...

1 коментар

  1. Вместо Илона Макса на Марс должен был полететь Цукерберг. Но в последний момент его фамилию не смогли правильно прочесть филологи и его пришлось пустить в расход с закрытым ртом, чтобы не выскочила пуля из головы..

Comments are closed.