Три чверті українців ненавидять Сталіна так само, як Путіна, – дослідження

Серед українців в цілому переважає негативне ставлення до Сталіна – 42% ставиться до нього з ворожістю, страхом чи ненавистю.

30% наших співвітчизників ставиться до нього байдуже і 14% – позитивно (з повагою, симпатією чи захопленням).

Про це пише Дзеркало тижня з посиланням на дані опитування КМІС.

У лютому 2018 року 77% респондентів вважали, що “Сталін – жорстокий, нелюдський тиран, винний у знищенні мільйонів безневинних людей”.

“Мудрим керівником” вважають Сталіна 28% населення (52% з цим не згодні). 60% населення зазначили, що НЕ вважають, що “наш народ ніколи не зможе обійтися без керівника такого типу, як Сталін, що прийде і наведе порядок”. Три чверті опитаних вказали, що НЕ хотіли б жити та працювати при такому керівнику країни, як Сталін.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 5 по 21 лютого 2018 року серед 2043 респондентів по всій Україні за виключення окупованих росіянами регіонів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, американський журнал Time помістив на обкладинку квітневого номера фотографію Володимира Путіна з короною на голові.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...