Треба повісити десять суддів на Хрещатику, – Лозовий

Судова система наносить державі чи не найбільшу шкоду.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

“Одна з наших найбільших помилок у тому, що після Майдану ми не повісили з десяток найбільш одіозних суддів і з десяток найбільш одіозних прокурорів.
Але стовпи на Хрещатику лишилися. А вічної влади не буває”, – заявив політик.

“Судова реформа – без сумніву, потрібна. Хоча абсолютно справедливі застереження щодо посилення ролі Президента у призначенні і звільненні суддів через його вплив на Вищу раду правосуддя”, – написав депутат.

На на думку Лозового, внаслідок прийнятих парламентом змін президент матиме більше шансів зачистити суддівську вертикаль “від корумпованих та одіозних персонажів”.

“Чому Порошенко має такий вплив на суддів усіх рівнів. На тих самих суддів, на яких впливав Янукович. На тих самих суддів, на яких впливав ще дідусь Кучма.

Бо ці покидьки у мантіях готові служити кому завгодно. Згадані вище два фактори штовхають тих, хто має вершити правосуддя – і вони натомість продають душу дияволу, виправдовуючи злочинців і караючи невинних. Карабані, бурбели, чауси, літвінови калічать людські долі і чинять шкоду державі. Неймовірну шкоду”, – підсумував Андрій Лозовий.

Як повідомлялося раніше, ГПУ звинуватила Єфремова у державній зраді та сприянні створенню “ЛНР”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...