Треба піднімати пенсії, а не пенсійний вік, – Лозовий

Пенсійна реформа розроблена владою за вимогою МВФ і має на меті підвищити пенсійний вік для українців.

Про це в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

“Порівнювати пенсійний вік в Європі і в Україні – це відверта маніпуляція. В європейських країнах вищий поріг переходу людини до пенсійного віку, але там – інші якість і рівень життя, вони довше живуть. Для європейців середній вік смертності – на 5, 10, інколи 15 років вищий, ніж у нас. Тому цілком логічно, що пенсійний вік там вищий”, – зазначив парламентар.

Андрій Лозовий нагадав, що тиждень тому в ефірі одного з телеканалів профільний міністр Андрій Рева в дискусії з Олегом Ляшком визнав, що уряд планує в цій реформі підняття пенсійного віку.

“Ми добивалися 2 роки підняття мінімальної зарплатні. Багато хто говорив, що це – нереально. Але коли нас почули і мінімальна зарплатня зросла – ми побачили перевиконання бюджету за перший місяць цього року. За рахунок цих грошей треба піднімати мінімальну пенсію. За ту пенсію, яку наразі має людина похилого віку, вижити неможливо. Треба піднімати пенсії, а не пенсійний вік”, – акцентував народний депутат.

Андрій Лозовий підкреслив, що влада хоче підняти пенсійний вік в Україні на вимогу Міжнародного валютного фонду.

“МВФ – це не благодійна організація, а прибуткова. І вони, даючи нам кредити, ставлять умову, щоб потім на цьому ще заробити. Виконуючи забаганки МВФ, нинішня влада забирає у людей похилого віку, які працювали все життя, право на нормальну пенсію. МВФ хоче купляти нашу сировину, а не продукцію. Після прийняття закону, ініційованого Радикальною партією Олега Ляшка про заборону на експорт лісу-кругляку, який МВФ вимагає скасувати, почався шалений розвиток деревообробної галузі. І такі закони мають прийматися системно”, – резюмував політик.

Нагадаємо, раніше Андрій Лозовий заявив, що НАЗК – карикатурний орган, який замість боротьби з корупцією наживається на українцях.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...