Трамп попросить Конгрес розслідувати отримання ЗМІ секретної інформації

Новообраний президент США Дональд Трамп проситиме Конгрес розслідувати отримання каналом NBC цілком таємної інформації.

Про це повідомляє Голос Америки.

«Я прошу голів комітетів Палати представників і Сенату розслідувати факт отримання NBC надсекретної інформації до того, як з нею був ознайомлений я», – заявив Трамп.

Офіційний представник Білого дому Джош Ернест в ході брифінгу висловив сумніви в мотивації новообраного президента США, нагадавши про твіти на захист Ассанжа, написаного Трампом два дні тому.

«Два дні тому я прочитав твіт, у якому він заявляв про чесність іноземного громадянина, який є головою організації, яка як раз займається оприлюдненням надсекретної в США інформації. Два дні потому, через два дні після запевнень у чесності цієї людини, обраний президент зараз несподівано висловлює занепокоєння з приводу оприлюднення секретної інформації.

Перший твіт змушує мене підозрювати, що його занепокоєння продиктовано зовсім не прагненням забезпечити захист секретної інформації. Які його мотиви – нехай він пояснить їх сам, я думаю, у всіх вас буде можливість його про це запитати. Але пам’ятаючи про його передісторії і безумовно пам’ятаючи про його риторику на захист WikiLeaks у ході передвиборчої боротьби, я думаю, варто засумніватися в мотивах вираженого сьогодні занепокоєння», – заявив Ернест.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...