Трамп офіційно визнав причетність РФ до кібератак у США

Новообраний президент США Доналд Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів.

Про це предает 112 Україна.

“У той час як Росія, Китай, інші країни, групи і люди за межами США, послідовно намагаються зламати кібер-інфраструктуру наших державних установ, підприємств та організацій, в тому числі Національного комітету демократів, не було абсолютно жодного впливу на результат виборів”, – заявив він.

Заяву було оприлюднено після двогодинної зустрічі Трампа з представниками трьох американських спецслужб, під час якої Федеральне бюро розслідувань, Центральне розвідувальне управління та Агентство з національної безпеки представили майбутньому президенту доповідь щодо впливу спецслужб РФ на вибори.

Зауважимо, раніше було розсекречено та оприлюднено частину звіту з даного питання. У відповідності до цього документу, американські розвідники дійшли згоди, що російське вище керівництво, включно з президентом Путіним, особисто причетно до кампанії з незаконного впливу на хід президентських виборів в США.

Як повідомлялося раніше, розвідка США підтвердила, що російські кібератаки уповноважені Кремлем.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...