Терористи формують нові бойові групи і перекидають техніку до лінії розмежування

У підрозділах окупантів проводяться перевірки матеріально-технічного забезпечення і боєготовності особового складу.

Терористи “ДНР” активізувалися на непідконтрольних Україні територіях, – повідомляє у Facebook координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“У Будьонівському районі Донецька відзначається активний рух транспорту окупантів до лінії розмежування. У бік Кільцевої дороги перекинуті до 15 тентованих вантажівок з живою силою і боєприпасами, а також ББМ (чотири одиниці БМП-2).”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

В районі Горлівки окупанти формують нову мобільну вогневу групу. З Єнакієвого на Горлівку перекинули три вантажівки з мінометами калібру 120 мм, а також три одиниці МТ-ЛБ і два автокунга.

Командири бригад так званого “1-го АК ДНР” отримали наказ провести перевірки боєготовності резервних тактичних груп і доповісти про їх результати командуванню.

“Крім того, дано вказівку продовжити накопичення МТС (матеріально-технічних засобів) для забезпечення дій цих груп і організувати “особливий облік і контроль” за ними”, – додав Тимчук.

Низка командирів російських найманців залишилася незадоволена рішенням про проведення перевірки наявності та умов зберігання НЗ, так як у випадку нестачі він повинен бути поповнений з поточного утримання.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...