Терориста засудили за спробу диверсії щодо оборонних об’єктів Запоріжжя

Суд заочно засудив до 12 років ув’язнення за вчинення закінченого замаху на диверсію мешканця Волновахи (Донеччина), який працював на терористичну організацію “ДНР”.

Слідство встановило, що диверсант терористів разом зі ще двома спільниками привезли до населених пунктів у Запорізькій області (Пологівський та Більмацький райони) у великій кількості боєприпаси, вибухівку та стрілецьку зброю. За мету мали зруйнувати об’єкти, які мають важливе народно-господарське та оборонне значення на території Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського, Більмацького та Токмацького районів Запорізької області, – повідомили у прокуратурі.

Куйбишевський районний суд Запорізької області розглянув справу та ухвалив рішення у спеціальній, заочній, формі, оскільки зловмисник наразі переховується від правоохоронців.

Суд погодився з кваліфікацією сторони обвинувачення та призначив обвинуваченому покарання за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 28 ч.3 ст.15 ст.113 КК України у вигляді 12 років позбавлення волі.

Раніше керівник Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль у повідомленні про відставку з лав Служби безпеки України повідомив, що його призначення в регіон було викликане неспокійними умовами в регіоні, який межує з зоною проведення АТО.