Тарута запропонував президенту розпочати переговори із лідерами бойовиків

Колишній губернатор Донецької області, народний депутат Сергій Тарута вважає очільників незаконних збройних формувань “ДНР” та “ЛНР” повноцінними суб’єктами переговорного та дипломатичного процесу. 

Про це політик сказав у інтерв’ю в ефірі студії телеканалу News One.

Коментуючи ситуацію з врегулювання збройного конфлікту на сході України, колишній народний депутат заявив, що, на його думку, “можливість мирного врегулювання (конфлікту на Донбасі, – ред.) є”.

“Потрібен постійний діалог. Потрібно донести людям, що це не Осетія і не Карабах. (…) Потрібно вчитися у інших країн. Якщо ми хочемо миру, потрібно сісти за стіл переговорів і не вставати. Якщо там є інші учасники, яких визнає Європа, визнає Росія, – окей, тоді ми повинні з ними говорити”, – сказав Сергій Тарута.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про те, що Сергій Тарута міг через посередництво кума Володимира Путіна, лідера “Українського вибору” Віктора Медведчука домовитися про зняття арешту із частини своїх активів у металургійній промисловості, арештованих у 2014 році.

Йшлося про пакет акцій корпорації “Індустріальний союз Донбасу”, на які у вересні 2014 року наклав арешт Басманний суд Москви.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...