Священиків РПЦ у Баку звинуватили у зґвалтуванні 9-річної дівчинки, – ЗМІ

Про те, що трапилося дитина розповіла матері не відразу.

Мешканка столиці Азербайдажну, парафіянка однієї з бакинських церков (ім’я її не називається поліцією) заявила, що 14 лютого цього року вона разом зі своєю 9-річною дочкою прийшла до церкви помолитися.

Поки жінка молилася, вона не помітила, як двоє чоловіків завели її дочка в інше приміщення і зробили стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру

Про це пише місцевий портал 1news.az.

В Управлінні поліції Насімінского району Баку журналістам підтвердили факт подачі заяви, але зазначили, що наведені у ній факти ще потребують ретельної всебічної перевірки.

“Лише після неї та отримання результатів експертиз, можна говорити про порушення кримінальної справи, якщо зазначені в заяві факти підтвердяться”, – наголосили у поліції.

Представництво Російської православної церкви (РПЦ) також прокоментували у ЗМІ інформацію про нібито зґвалтування священнослужителями 9-річної дівчинки в одній із церков Баку.

Як повідомив керівник прес-служби Бакинської і Азербайджанської єпархії РПЦ, отець Костянтин, ця інформація є провокацією проти церкви.

“У наявності провокація і бажання звести наклеп на священнослужителів. Я 26 років є священиком, з них 20 працюю в Азербайджані. Тих людей, які вказані в заяві, знаю з дитинства і можу з упевненістю сказати, що всі звинувачення на їхню адресу – нісенітниця.

Сама заява більше нагадує кримінальну розповідь із заплутаним сюжетом. Я сам батько двох доньоок і не вірю цій нісенітниці, зазначеної в заяві. Тут бачимо або спроба вчинити провокацію проти РПЦ в Азербайджані, або ж авторку заяви, мати дівчинки, слід перевірити на предмет психічного здоров’я”, – наголосив отець Костянтин.

Нагадаємо, що раніше на виборах в Азербайджані переміг чинний президент Ільхам Алієв.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...