“Свободою слова під дих”: З’явилося відео, як охорона завадила журналісту поставити питання Порошенку

ЗМІ оприлюднили відео, на кадрах якого зафіксовано, як діє охорона проти журналіста, котрий намагався поставити питання президенту Петру Порошенку.

“Коли ти акредитований журналіст і хочеш поставити запитання президенту, а тебе не просто блокують співробітники УДО, а ще й дають під дих”, – йдеться в анотації до відео, оприлюдненого Радіо Свободою.

Нагадаємо, напередодні також публікувалося відео з території VIP-поселення під Києвом, де невідомі напали на журналістів, які знімали сюжет про житло міністра фінансів Олександра Данилюка.

Зазначимо співробітники Управління державної служби охорони вже неодноразово ставали учасниками скандалів. Так, у вересні минулого року біля одного з ресторанних комплексів під Києвом, де святкували весілля сина генпрокурора Юрія Луценка -Олександра, працівники УДО напали на знімальну групу.

Згодом, очільник УДО Валерій Гелетей Гелетей вибачився за дії співробітників, однак потім натякнув, що інцидент спровокували самі журналісти, оскільки на них не було жилетів “преса”. При цьому пізніше він взагалі заперечив факт нападу.

Крім цього, вже поточного місяця стало відомо, що в УДО працює полковник Владислав Кошмяков, який тісно пов’язаний з криміналітетом та симпатизує каральним органам часів Радянського союзу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...