Суддю Кицюк переслідують за підтримку водіїв у позовах на незаконні дії поліції, – журналіст

Співробітники Національної поліції Києва маніпулюють матеріалами відеореєстрації інциденту з суддю Вікторією Кицюк для того, щоб приховати власні помилки та переконати громадськість у винуватості судді.

У поширенні сфальшованих даних поліції допомагають інтернет-боти влади, – переконаний журналіст Ростислав Шапошников.

Проаналізувавши матеріали суперечки між суддею Вікторією Кицюк та патрульними Києва, розслідувач дійшов висновку, що задіяні у її затриманні поліцейські порушили декілька чинних норм законодавства. Окрім того, наразі немає жодного фото- чи відеодоказу того, що автомобіль Кицюк дійсно блокував проїжджу частину.

Шапошников зазначив, що сама суддя Кицюк ухвалила понад 20 рішень на користь водіїв, які позивалися проти незаконних дій співробітників патрульної поліції. На думку журналіста, саме це і може бути причиною розгорнутої проти неї кампанії у медіа.

“Я показав, як порохоботи в ЗМІ розганяють наклеп з метою спровокувати масову ненависть громадськості до обраної жертви. Людьми дуже легко маніпулювати: поліція влаштовує засідку на неугодного, потім монтує відео, щоб поліцейський був “героєм”, а жертва “козлом”, заливає в інтернет і натовп порохоботів це розносить.

Проплачені блогери-політологи типу Романа Шрайка і Віталія Бали виступають “незалежними” експертами і закликають людей порвати зазначену жертву. Так можна зацькувати і дискредитувати будь-яку людину.

З мого досвіду, 99 % того, що публікує МВС, – брехня і провокація”, – підкреслив автор у коментарі до власного розслідування.

Нагадаємо, 24 лютого суддя Солом’янського районного суду Києва Вікторія Кицюк вступила у суперечку із співробітниками патрульної поліції Києва, унаслідок якої була затримана. Задіяні у конфлікті патрульні можуть бути покарані за перевищення службових повноважень.

Раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що Національна поліція розшукує осіб, які знищили символіку ЄС у центрі Києва. Прапори Європейського Союзу із низки державних установ зірвали невідомі у ніч на 27 лютого.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...